Aparat EKG Mortara ELI 280

Aparat ELI 280 jest przedstawicielem nowej generacji wysokiej klasy elektrokardiografów  produkcji renomowanej firmy MORTARA INSTRUMENT, INC. z USA. 

W urządzeniu zastosowano duży  graficzny wyświetlacz wyposażony w panel dotykowy.  Obsługa aparatu jest niezwykle prosta i intuicyjna.  Wysoką jakość zapisu EKG uzyskano dzięki zastosowaniu unikalnego przewodowego lub bezprzewodowego modułu  pacjenta. 

Rozwiązania informatyczne pozwalają na dwukierunkową wymianę informacji pomiędzy aparatem i innym systemem informatycznym.

Aparaty EKG serii ELI™ zdobyły prestiżową nagrodę Złoty Medal 2016 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Holter EKG Pathfinder

Pathfinder SL stanowi produkt 40 letniej ewolucji i rozwoju technologii, wykonania i doświadczenia w dziedzinie analizy ambulatoryjnych rejestracji elektrokardiograficznych. Pathfinder SL to innowacyjność oparta na doświadczeniu.

Wielopłaszczyznowy algorytm analizy arytmii systemu Pathfinder SL oparty jest o oryginalne technologie, które powodują że analiza najbardziej skomplikowanego i trudnego technicznie zapisu EKG jest błyskawiczna i dokładna.

Proste badania edytowane i raportowane są w minimalnie krótkim czasie, podczas gdy te bardziej wymagające mogą być ocenianie w komfortowy sposób jedną z wielu możliwości edycji.

Echo serca GE S60

Dzięki połączeniu sprawdzonej funkcjonalności i wydajności produktów z linii Vivid*, z mocną platformą rekonstrukcji obrazu kształtującą wiązkę w oparciu o oprogramowanie cSound*, Vivid S60 wprowadza technikę USG na całkiem nowy poziom – dostarczając doskonałą jakość obrazowania w przystępnej cenie.

W porównaniu do wielu konwencjonalnych skanerów, ten system uzyskuje z wyprzedzeniem więcej informacji, utrzymując spójność danych przy dużej rożnorodności pacjentów, jednocześnie umożliwiając stosowanie wielu wartościowych narzędzi ilościowych i usprawniających przepływ pracy, które wspierają skuteczną i pewną diagnozę.

Vivid S60 zwiększa jakość opieki nad pacjentami poprzez:

  • Doskonałą jakość wizualizacji w 2D, przepływ kolorów oraz Doppler
  • Doskonałą rozdzielczość przestrzenną i widoczność szczegółów
  • Nowe możliwości dotyczące automatycznej kwantyfikacji LV

Holter ciśnieniowy Spacelabs

Metoda oscylometryczna w aparatach Spacelabs ABP, wyposażona jest w oryginalny algorytm rozpoznawania artefaktów pomiarowych, detekcji progowych wartości ciśnienia oraz funkcję rekonstrukcji błędnych odczytów. Dzięki tym unikalnym elementom pomiaru, wiarygodność wyników dobowego profilu ciśnień pacjenta jest bezkonkurencyjna, w odniesieniu do innych podobnych urządzeń.

System do prób wysiłkowych firmy GE

System do badań wysiłkowych CASE* oferuje niezwykle przydatne narzędzia analityczne i diagnostyczne, znacznie usprawniające procesy akwizycji i przeglądu danych. System ten został opracowany z myślą o możliwościach rozbudowy, aby spełnić wszelkie wymogi dotyczące wydajności i jakości oraz aby zapewnić stabilną pracę placówki i właściwą diagnozę u pacjentów.